Ish Miss Kosova kujton kohën kur ishte e mbuluar me shami (Foto)

23:21 / E mërkure, 11 Janar 2017
Ish Miss Kosova, Kaltrina Neziri ka bërë një ‘throwback’ në rrjetet sociale.
Ajo ka kujtuar kohën kur kishte bërë një set të fotografive dhe ishte e mbuluar, pra, me veshje të femrave të besimit Islam.

Kaltrina dukej shumë e bukur dhe të njëjtën gjë e mendon edhe ajo, kjo se fotos ia la shkrimin ‘not bad’ (jo keq).

15978515_2208004256091730_1775840837_n

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400