Ish të dashurës së djalit të presidentit po i ‘shpërthen’ gjoksi

23:59 / E martë, 13 Mars 2018

 

E famshme u bë që nga koha kur ishte në lidhje me Endrit Thaçin, djalin e presidentit Hashim Thaçi.

Fjala është për Drita Stublla, e cila po ashtu njihet edhe si motra e dizajnerës Lia, shkruan lajmi.net

Drita është shumë aktive në rrjetet sociale dhe një fotografi që ka publikuar së fundmi, ka treguar sa seksi është.

Madje, asaj dukej sikur do t’i ‘shpërthente’ gjoksi bombastik!

28944645_1066454003492862_811912162_o

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400