Ja çfarë dhurate mori Ledri (Foto)

23:01 / E mërkure, 04 Janar 2017

 

Reperi Ledri Vula, si një ndër emrat më të pëlqyer të skenës muzikore shqipe me fansa të shumtë, shpesh befasohet prej tyre.

E një prej dhuratave më të vecanta të pranuara nga reperi është një e marrë së fundmi pas koncerteve.

Në rrjetin social Snapchat ai ka posutar një gotë me dy anët që kanë fotografitë e tij.

Ndryshe, Ledri shpesh zgjedh të bëhet pjesë e befasive duke iu shfaqur fansave me rastin e ditëlindjeve kur e presin më së paku. Kësaj here, ka qenë rendi që ai vetë të pranojë dhurata ndonëse simbolike por me kuptim të madh.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400