Ja cilët kolegë i zgjedh Shkenda për ‘trileqe’

21:44 / E shtunë, 13 Janar 2018

 

U vu në pozitë të vështirë.

Në rubrikën “Kë zgjedh” të emisionit Mirage, e ftuar ishte Shkenda Dubova.
E pyetur se kë do ta zgjedhte ajo për “trileqe” mes Bleones, Stresit dhe Morenes, ajo pati vështirësi të përgjigjej, shkruan lajmi.net
Por meqë rubrika kërkon ta zgjedhë një, ndiqeni videon më poshtë dhe mësoni se për kë vendosi Shkenda.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400