Ja çka i bashkoi Ritën e Duan në Brit Awards

00:12 / E enjte, 22 Shkurt 2018

 

 

Rita dhe Dua kanë qenë shumë të përfolura për marrëdheniet e tyre

Por, gjatë defilimit të tyre sot në tepihun e kuq, të dy këngëtaret kanë pasur një gjë të përbashkët.

Fustanet e tyre kanë ngjasuar shumë.

Dua kishte të veshur një fustan pupëlorë, ngjyrë rozë të çelur që ngjasonte me atë të pulëbardhave.

E pak a shumë i njëjtë ishte edhe fustani me të cilin defilojë këngëtarja Rita Ora.

Për këtë event Rita kishte zgjedhur që të paraqitet me një fustan të bardhë, po ashtu pupëlorë por me ngjyrë të bardhë.

Nuk dihet a janë punuar këto dy fustane të i njëjti dizajner por duket se dy këngëtaret kosovare sonte i ka bashkuar stili dhe fustanet e tyre.

B

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400