Ja me çka merret Geti kur Marina është në emision

01:58 / E mërkure, 15 Nëntor 2017

 

Reperi Getoar Selimi është kurorëzuar me moderatoren Marina Vjollcën me datë 10 shtator.

 
Çifti kishin organizuar dasmën në Gjirin e Lalëzit në Durrës, me të ftuar familjarët, miqtë dhe kolegët e tyre, të cilët u kujdesën që ajo ditë të jetë e paharruar për çiftin, shkruan lajmi.net.

Pas dasmës dhe pushimeve, Marina dhe Geti ia rikthyer angazhimeve në profesionet e tyre, Geti në muzikë dhe Marina në moderim.

Kjo e fundit ka dy javë që ka nisur emisionin “C’est la vie”, në të cilin po zhvillohet garë këndimi mes disa prej fytyrave publike.

Derisa ajo është duke drejtuar emisionin, Geti merret me diçka tjetër dhe këtë gjë e tregonte më së miri një fotografi që ai publikoi të dielën në kohën kur transmetohej programi i Marinës.

Fotografia ishte shkrepur në palestër ku reperi po ushtronte për të arritur format e dëshiruara trupore.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400