Ja dhe momenti i shumëpritur, ish e dashura e Majkut bëhet nënë, ky është emri i djalit (Foto)

12:42 / E premte, 19 Maj 2017

 

Pritja e ëmbël përfundoi edhe për ish të dashurën e reperit të njohur Majk.
Modelja e njohur Majlinda Zeka sot ka ditën më të bukur në jetën e saj.

Majlinda është bërë nënë për herë të parë.

Këtë e ka bërë të ditur përmes disa fotografive që ka postuar në profilin e saj në Instagram.

Majlinda ka lindur një djalë të mrekullueshëm të cilin ka vendosur ta quaj Roan.

Modelja bukuroshe madje ka shprehur emocionet e saj.

Ajo ka shkruar se çdo sakrificë ia vlen për të, duke e quajtur djalin e saj të vogël “bota ime”.

“Qdo sakrifice per ty ja vlen!

Mire se erdhe ne jete Roan

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Të fundit
Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400