Ja për çfarë e ka marrë malli Gold AG-në (Foto)

21:56 / E mërkure, 11 Janar 2017

Reperi i njohur Gold Ag ka shfaqur nostalgji për Mekka-në.

Në llogarinë e tij në Instagram ai ka shpërndarë një foto të realizuar kohë më parë në këtë vend të shenjtë.

“ah sa mall që kam për ty moj Qabe e bukur”, ka shkruar ai përbri fotos.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400