A janë këto fotot më të nxehta të Rita Orës këtë verë?

19:59 / E martë, 14 Gusht 2018

Dhe këngëtarja ka pozuar me bikini nga Malta përpara shfaqjes së saj në festivalin Summer Daze.
27-vjeçarja dukej humë ‘hot’ në një ballkon me pamje fantastike, ndërsa perëndonte dielli.
Ylli i muzikës, tepër e zjarrtë, nxori në pah format e tonifikuara trupore.

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400