Jojo Babie bënë ushtrimet e mëngjesit, duket tmerrësisht seksi (Foto)

09:22 / E mërkure, 15 Nëntor 2017

 

Jojo Babie është bërë e njohur për shkak të pamjes së saj të jashtme shumë tërheqëse dhe në këtë mënyrë ka me mijëra ndjekës në rrjetet sociale.

Ajo së fundi ka postuar një fotografi në llogarinë e saj në “Instagram” në të cilën e shohim që ka dal së bashku me qenin e saj për të bërë ‘shëtitjen’ e mëngjesit.

Jojo edhe këtë herë dukej shumë seksi me aq pak rroba sa vesh ajo.

Bukuroshja aziatike me trupin shumë të theksuar dhe me fytyrën e ëmbël është femra më e bukur që mund të shihni sot.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400