Jonida Maliqi përsëri shumë e bukur (Foto)

09:19 / E mërkure, 15 Nëntor 2017

 

Jonida Maliqi shquhet për pamjen e saj të bukur dhe stilin e saj shumë interesant..

Ajo së fundi ka postuar një fotografi në rrjetin social “Instagram” në të cilën shfaqë vetëm fytyrën e saj apo thënë më mirë vetëm gjysmën e saj.

Jonida duket shumë me stil edhe në mënyrën se si i ka kombinuar syzet me dukjen e kësaj dite.

Ndryshe Jonida është nënë e vetme dhe përveç muzikës merret edhe me biznesin e saj të tekstilit./Indeksonline/

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400