Joshëse sa më s’ka! Befason aktorja e njohur (FOTO)

22:19 / E hëne, 16 Prill 2018

 

Se është aktorja më joshëse në Kosovë, këtë Arta Nitaj vazhdon të dëshmojë pothuajse çdo ditë, shkruan Magazina al.

Për publikun është bërë e njohur që nga seriali vendor ‘O sa mirë’, në rolin e Xhesikës edhe pse si modele ka kohë që është e pranishme në tregun vendor. Nitaj, është aktive edhe në rrjete sociale, imazhet e së cilës ju lënë pa fjalë.

Në këtë të fundit duket mjaft e thjeshtë, por vë në pah fizikun e mrekullueshëm.

Ajo është e ndjekur nga më shumë se 150 mijë fansa që e përkrahin vazhdimisht me komente të llojllojshme. Nitaj, është përfolur për lidhjet e dashurisë.

Së fundmi, ajo që bëri bujë është me artistin nga Shqipëria Bruno, e cila ishte edhe protagoniste e klipit të tij “A më do”

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400