Ju kujtohet ‘Nermin’? Ja si duket sot (Foto)

10:56 / E premte, 19 Maj 2017

 

Selin Demiratar është aktore e famshme turke. Ka marrë pjesë në shumë seriale dhe ka pasur sukses.

Seriali turk “Jetë e hidhur”, ishte njëri ndër serialet më të pëlqyera në Kosovë.

Ky serial kishte marrë gjithë vëmendjen e publikut. E natyrisht personazhet u bënë shumë të dashur.

Por aktorja kryesore në këtë Selin Demiratar e njohur në serial me ermin artistik “Nermin” u bë ndër më të përfolurat si në Turqi ashtu edhe në Kosovë.

Nermin edhe në serial ishte një vajzë shumë e bukur.

Por në realitet ajo duket edhe më shumë si dhe një femër me shumë stil.

Se si duket ajo sot, shikoni këto fotografi më poshtë.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Të fundit
Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400