Ju njihni motrat supermodele, por vëllai i tyre është më shumë se princi i ëndrrave

13:22 / E diell, 13 Maj 2018

Në listën e modelëve më të suksesshëm e më të paguar të këtij viti, është edhe një mbiemër që menjëherë të çon te dy supermodelet e njohura, Bella dhe Gigi Hadid. Anwar Hadid, vëllai i vogël i tyre, është pjesë e industrisë së modës prej disa vitesh. Dhe e dini çfarë?
Më shumë sesa vëllai i motrave të njohura Gigi Hadid & Bella Hadid, por edhe pika e tyre e dobët, 19-vjeçari i ri në industrinë e modës është cilësuar si një prej emrave me të ardhme në fushën e modelimit.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400