“Jug e Veri” titullohet kënga nga Sabri Fejzullahu dhe Leonora Jakupi

15:55 / E martë, 14 Nëntor 2017

 

Ja si do të tingëllojë kënga ritmike që po e sjellë dyshja

Dy nga artistët më të dashur për publikun Sabri Fejzullahu e Leonora Jakupi kanë realizuar bashkëpunimin e tyre të parë.

Kënga titullohet “Jug e Veri” dhe pritet që shumë shpejt të lansohet me videoklip, shkruan rtv21.tv

Më poshtë mund të dëgjoni një pjesë të shkëputur të këngës e cila duket se do të jetë me të vërtetë ritmike./21Media

Së shpejti këngët më të reja në aplikcionin tonë: Premier Songs

A post shared by Premier Songs (@premiersongs) on

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400