Ka paralajmëruar albumin e ri? Genc Prelvukaj zbulon se kur lansohet

23:16 / E mërkure, 11 Korrik 2018
Genc Prelvukaj padyshim se është njëri nga artistët më të suksesshëm.

Dikur njihej si grupi “Etnon” ndërsa tani ai këndon solo i cili po sjell projekte mjaft të pëlqyera nga publiku, shkruan lajmi net.

Duke qenë se është i rrethuar nga fansat, Genci nuk i ka shpëtuar pyetjes se kur vjen me album të ri.

“Çka mbet puna e albumit që e pate fol, Në 2019-tën vjen”, u përgjigj ai.

Prelvukaj së fundmi po përflitet për lidhjen e tij me këngëtaren nga Shqipëria, Eni Koçi e cila është edhe pjesë e labelit të Gencit. 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400