Kaq shumë është plakur Zhade, rrudhat në fytyrën e saj duken aq keq

21:57 / E martë, 13 Shkurt 2018

 

Aktorja braziliane, Giovanna Antonelli u bë e njohur për publikun shqiptar në serialin, El Clone.

Tema dhe personazhet që luajtën në këtë film e bënë atë serial më të shikuarin ndonjëherë, përcjell ORAinfo.

Zhade dhe Lucas ishin personazhet kryesore të kësaj telenovele, të cilët në fund e jetuan dashurinë e tyre.

Tani pas shumë kohësh, aktorja braziliane duket se nuk mund të i fsheh as rrudhat në fytyrë… Ja si duket ajo sot…

😃

A post shared by Giovanna Antonelli (@gioanto) on

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400