Kaq të bukur nuk i keni parë Ermalin me bashkëshorte (Foto)

18:48 / E enjte, 12 Tetor 2017

Ermali dhe Ariana janë ndër çiftet më të komentuar të showbizit.

Së fundi Ariana ka postuar një fotografi në llogarinë e saj në “Instagram” në të cilën duket mjaft bukur por as Ermali nuk duket keq.

Për më tepër shikoni fotografinë.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400