Kastro Zizo: Do të bëhem homoseksual, është trend

13:34 / E enjte, 14 Qershor 2018
Ka një personalitet shumë kundërthënës.

Gjithmonë bën deklarata që për publikun janë shokuese dhe enden për ditë të tëra në media.

E tillë ishte edhe kësaj here deklarata e këngëtarit e kantautorit shqiptar Kastro Ziso, i cili ka thënë se do ndërrojë orientim seksual për pak kohë.

Së fundmi, ai ishte i ftuar në emisionin ‘Fun Day’, ku moderatorja e pyeti Kastron nëse i kishte shkruar ndonjëherë të dashurës letra dashurie.

“Pse mi ça jam unë, jam ndonjë borzilok unë? Patjetër mi”, përgjigjet ai.

“Kam bërë aq shumë këngë për femrat sa po mendoja dy vjet të bëhem homoseksual fare. Kot, gjendje. 2018-2020 po rri homoseksual ca kohë, meqë është trend”, është përgjigjur Kastro me humor.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400