Me kë është i martuar Rrahmani i ‘O sa mirë’?

20:15 / E martë, 13 Mars 2018

 

Kushtrim Qerimi është prej aktorëve më simpatikë të ‘O sa mirë’, i cili luan denjësisht rolin e tij të ‘llapjanit’ edhe pse vetë është nga Gjilani.

Derisa të gjithë kolegët e tij kanë prezantuar familjet e gratë e tyre, Kushtrimi është tejet i rezervuar në këtë aspekt, përcjell ORAvip.

Asnjë foto nga familja e tij dhe asnjë të dhënë rreth martesës së tij.

E për shumë fansat e tij ajo që do të donin ta dinin është se me kë është i martuar aktori i tyre i preferuar.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400