Neshat Krasniqi i njohur si Bambi duket se ka gjetur personin që e bënë të lumtur më në fund.

Aktori i serialit “O sa mirë” i njohur për fizikun e tij të përkryer tanimë si duket e ka gjetur femrën ideale për veten e tij.

Bambi ka qenë njëri ndër aktorët më seksi të serialeve tona, gjë që ka rrëmbyer zemrat e shumë fanseve dhe ka thyer ëndrrat e shumë meshkujve për tu bërë një mashkull muskulor si ai.

Kjo në foto është femra që arriti t’ia rrëmbej zemrën Bambit.

Në rrjetet sociale, nga fotot që postojnë sëbashku, duket qartë që çifti në fjalë po e shijojnë këtë periudhë dhe janë shumë të lumtur së bashku.