Kejvina Kthella me mbathje në ballkon, nxjerr të pasmet në mesin e ditës

14:19 / E martë, 17 Prill 2018

Kejvina Kthella ka goditur sërish me një nga postimet e saj .

Velian bionde është shfaqur sa sensuale po aq edhe preovokuese. Velian e ‘Xing’ me Ermal Mamaqin  mban veshur një bady që i nxjerr në shesh të pasmet e saj bombastike.

Në mesin e ditës dhe e zhveshur në ballkon. Këtë herë po që ka ngritur temperaturat vajza sexy e emisionit ‘Xing’.

 

 

 

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400