Kejvina “sfidon” shiun me këtë foto seksi ku tregon gjoksin!

13:47 / E martë, 13 Shkurt 2018

 

 

Velina seksi e emisionit “Xing me Ermalin”, Kejvina duket se e ka “sfiduar” shiun e kësaj fillim jave.

Ajo ka publikuar në rrjete sociale një foto ku shfaqet mjaft provokuese, ndërkohë që ka ekspozuar dekoltenë.

Edhe përmes kësaj foto Kejvina ka arritur të tërheqë vëmendjen, ndërkohë që gjithmonë e shohim mjaft të kuruar dhe në formë.

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400