Këngëtari i njohur ofendon Kidën

15:22 / E premte, 18 Maj 2018

Shqipri Kelmendi sapo ka publikuar këngën e re.

Në videoklip merr pjesë aktori i njohur Adnan Blaku i njohur si ‘Sofia’, shkruan arbresh.info.

n’ZOOM kishte të ftuar atë dhe Shqipriun i cili i tha disa fjalë për Kidën.

Pse nuk e ka njohur ai Kidën kur e ka parë të pa grimuar?

Mos e  humbisni këtë moment interesant.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400