Këngëtarja e njohur nuk lë vend për imagjinatë, i shihen të pasmet në veshje transparente (Foto)

16:26 / E premte, 19 Maj 2017

Ajo rrallë herë lë pak vend për imagjinatë kur është fjala për paraqitjen e veshjeve të saj.

Bëhet fjalë për këngëtaren e njohur Mariah Carey e cila ka habitur të gjithë fansat e saj me veshjen transparente që është parë në rrugë.

Mariah ishte parë kur u largua nga restoranti Obica në West Hollyëod në Kaliforni, me dy fëmijët e saj, binjakët Marok dhe Monroe, të enjtën mbrëma.

Këngëtarja, 47 vjeç, tregoi më shumë se sa kishte menduar.

Veshja që kishte veshur këngëtarja e njohur ishte aq transparente saqë asaj i vërehen të pasmet dhe të brendshmet.

Kjo gjë si duket nuk i pengoi asaj, pasi Mariah vazhdoi të ecë e buzëqeshur./Gazeta Express/

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400