Këngëtarja nga Peja që falë 5 vakte dhe del komplet cullak (FOTO)

11:54 / E mërkure, 24 Janar 2018

 

Njihet si njëra ndër këngëtaret e cila ka një histori interesante qysh në fëmijëri. Është fjala për bukuroshen nga Peja, Shkëndije Mujaj e cila ju çmend me format trupore bombastike, e që nuk përton ti vë në pah.

Ajo është aktive edhe në rrjete sociale ku publikon imazhe të llojllojshme por këto më të pëlqyerat padyshim që janë më të nxehtat.

Shkëndija më shumë se për karrierën e saj është komentuar për linjat trupore e cila i ekspozon më shumë se ç ‘duhet para 500 mijë ndjekësve që ka.

Por , një gjë e cila na duket tejet interesant është se gjatë një interviste Shkendija ka thënë se i falë 5 vakte, kjo shumë e çuditshme pasiçë me fe është e ndaluar zhveshja, e në të gjitha imazhet ajo del pothuajse cullak.

Me këngën e saj ‘Show Biz’, arriti të bëhej më e njohur për publikun shqiptar, këngë kjo e cila ka marrë mbi 67 milionë klikime.

   

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400