Këngëtarja serbe kërcënon Kosovën me luftë, shqiptari e ‘masakron’ me koment (Foto)

23:27 / E shtunë, 12 Gusht 2017

 

 

 

Këngëtarja serbe Katarina Grujiç me siguri se nuk e ka pritur një reagim të ashpër nga shqiptarët për shkak të një fotoje të cilën ajo e ka postuar në Instagram
Kjo këngëtare në llogarinë e saj në këtë rrjet social ka postuar një foto në të cilën shkruan: “Ua jepni armët grave para menstruacioneve dhe do ta kthejnë Kosovën”.

Por ky mesazh kishte hasur në reagim të ashpër të disa komentuesve shqiptarë, të cilën në mënyrën më të ashpër e kanë sulmuar këngëtaren serbe e cila si duket është e mbushur me nacionalizëm dhe shovinizëm serb.

“Ta q… familjen çetnike. Do t’ua japim çetnikeve pe…. në gojë. Moj çetnike prej plastike. Do t’ju mbetet vetëm pashallëku i Beogradit”, ishte vetëm njëri prej kërcënimeve që i është bërë nga një shqiptar i Kosovës.

Këngëtarja serbe i është përgjigjur se të gjitha ofendimet që do t’ia bëj asaj, do t’i postoj në Instagram, për të treguar se çfarë ‘monstrumësh’ janë shqiptarët.

 

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400