Këngëtarja shqiptare nuk ndalet , foto provokuese aty ku nuk e prisni

13:19 / E diell, 14 Janar 2018

Ajo është njohur gjithmonë si një ndër këngëtaret më pa komplekse të skenës shqiptare e cila ka eksploruar gjithmonë në veshje e në muzikë.

Bëhet fjalë për Ledina Çelon e cila ditët e fundit ndodhet me pushime me bashkëshortin e saj dhe dy fëmijët në një nga ishujt ekzotik ku ka plazh gjithmonë në çdo periudhë të vitit.

Duket se atë nuk e ndalojnë vitet që kalojne e as fakti që tashme ka statusin e nënës. Ledina ka publikuar disa fotot tepër provokuese në Instagramin e saj ku ka nxjerrë në pah edhe njëherë format perfekte që ajo ka. E veshur me rroba plazhi ajo ka pozuar ngjitur me një tub që i ka bërë në fakt fotot edhe me provokuese dhe të nxehta. /Blitz.al/

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400