Këngëtarja shqiptare provokon e lagur në dush, i lë pak vend imagjinatës së meshkujve [FOTO]

21:31 / E diell, 17 Dhjetor 2017

 

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale ku shpesh nuk mungojnë edhe pozat provokuese.

Edhe këtë herë ka tërhequr vëmëndjen e meshkujve kryesisht me një foto të postuar nga dushi ku duket e lagur plotësisht dhe krah së cilës shkruan: Ky është stili i jetës.  Gordana Kingji e njohur me emrin e artit, Babygee, po përfundon xhirimet e klipit të saj më të ri dhe si duket kjo foto është shkëputur nga klipi.

arwerewt.png

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400