Keni parë gjithçka, por jo edhe këtë modele seksi bullgare

16:27 / E martë, 17 Prill 2018

Modelja nga Bullgaria tashmë ka pushtuar rrjetet sociale me paraqitjet ‘hot’ të saj.

Është fjala për Nikoleta Lozanova që shquhet për fizikun, format trupore bombastike të cilat e bëjnë të jetë pjesë e shtypit rozë.

Ajo është aktive në rrjetet sociale, e cila publikon imazhe të shumëllojshme duke mos munguar fotografitë sensuale.

Më poshtë keni disa imazhe “përvëluese” të modeles Lozanova, që ju lë pa mend me linjat trupore që çdo femër do e kishte zili.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400