Këshilltarja joshëse e Ramushit largon vëmendjen nga gazi, shfaqet plot stil në Kuvend

21:15 / E mërkure, 21 Mars 2018

 

Këshilltarja politike e kryeministrit, Nita Himaduna është shfaqur plotë stil sot në hapësirat e kuvendit.

Me taka e fustan elegant, ajo ka tërhequr vëmendjen e të tjerëve.
Derisa, në sallën e kuvendit që katër herë është hedhur gaz në seancën për votimin e demarkacionit.

Mirëpo, këshilltarja e kryeministrit me dukjen e saj po e merr vëmendjen nga gazi tek ajo.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400