Kështu duket nga brenda vetura e Getoar Selimit

21:36 / E hëne, 16 Prill 2018

 

Reperi Getoar Selimi po shijon çdo detaj nga martesa e tij me Marina Vjollcën.

Përveç kësaj po vazhdon që fansat t’i mbajë pranë me projekte të reja muzikore e publikimin e imazheve nga përditshmëria nëpër rrjete sociale, shkruan lajmi.net

Së fundmi e ka sjell një foto me gruan e tij Marinën ndërsa gjenden brenda veturës së shtrenjtë ‘Mercedes’ të Getoar Selimit.

Kujtojmë se Geti po vazhdon akoma të jetë shumë i rezervuar ndaj mediave e pavarësisht kësaj publiku po e do dhe respekton

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400