Kështu duket Nora në një ditëlindje, tmerron me pamjen e saj

00:54 / E mërkure, 14 Mars 2018

 

Nora istrefi, ka kohë që i ka hyre skenës muzikore. Që nga paraqitja e parë e saj, ajo ka ndryshuar shumë ne pamje,përcjell ORAvip.

Duke qenë së është fytyrë publike, ajo gjithmonë është në qeder të vëmendjes, e jo rrallë herë i dëshpëron ajo me paraqitjet e saj..

E ftuar në një ditëlindje, Nora është parë në gjendje tmerruese ani pse e grimuar,pamja e saj lë shumë për të dëshiruar.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400