Kështu duket Zaimina krah partnerit vetëm 1 muaj pas lindjes (Foto)

13:34 / E mërkure, 14 Mars 2018

Kur ka kaluar më shumë se 1 muaj nga lindja e vajzës së saj të parë Khloe, mami Zaimina, e komentuar gjithmonë për fizikun seksi, duket se është rikthyer shumë shpejt në linjat e saj.

Fotot e shkrepura nga “revistawho.com” në eventin “Rikthimi i Dallëndysheve”, tregojnë Zaiminën në superformë krah partnerit të saj Klodit, me të cilin ka një marrëdhënie të gjatë dashurie.

Në intervistën e saj pak përpara se të vinte vajza në jetë, Zaimina rrëfeu se dasma me Klodin do të mbahet vitin e ardhshëm.

Prindërit e Khloe, u panë duke ikur me nxitim pas shfaqjes, ndoshta për të qenë sa më shpejt në shtëpi, krah vajzës së vogël. /revistawho.com

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400