Kështu e befasuan prindërit voglushen Renee me rastin e ditëlindjes së tretë

15:11 / E martë, 15 Maj 2018

Vajza e Nora Istrefit dhe Robert Berishës sot ka mbushur 3 vite jetë.

 Ishte Roberti ai i cili ndau këtë detaj me ndjekësit në Instagram ndërsa më pas Nora ka publikuar imazhe familjare nga mëngjesi i sotëm, shkruan lajmi.net

Në fotot e postuara të tre duken shumë të lumtur pranë njëri-tjetrit e Renee u befasua me një tortë me tre qirinjë.

‘’Urime ditëlindjen bota ime, mami dhe babi të duan shumë’’, ka shkruar ajo përkrah imazhit të postuar.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400