Kështu e frikësojnë Osmanin kolegët e tij Vedati dhe Mensuri

01:54 / E shtunë, 13 Janar 2018

 

Janë treshja e humorit shqiptarë më të dashur për publikun.

Por, Osmani, Vedati e Mensuri përpos se në seriale e skeqe, ata shumë komik janë edhe në përditshmëri dhe rrjetet sociale, shkruan lajmi.net

Ka qenë Vedati ai cili mbrëmë në Instagram ka hedhur një video, ku shihet se si e kanë frikësuar Osmanin.

“Para se me flejt,përndryshe s’na merr gjumi 🙈🙈🙈” ka qenë shkrimi i lënë kësaj video

Para se me flejt,përndryshe s’na merr gjumi 🙈🙈🙈

A post shared by Vedat Bajrami (@vedatiofficial) on

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400