Kështu e mban “zogun” Angela Martinit (Foto)

22:19 / E mërkure, 04 Janar 2017

Modelja e famshme me prejardhje shqiptare, Angela Martini duket se po jeton ditët më të mira në jetën e saj.

Aktualisht ajo po shijon një romancë dashurie me të dashurin e saj rumun ….

Martini ka shpërndarë një foto në profilin e saj teksa shihet mbi një jahtë luksoz, shkruan Indeksonline.

Martini ka provokuar me këtë pozë duke mbajtur dorën mbi “zogun” e saj.

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Të fundit
Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400