Kështu e përshkruan martesën Afërdita Dreshaj

21:09 / E mërkure, 11 Korrik 2018
Afërdita Dreshaj ka pak javë që është martuar me hokeistin çek, Jakub Kindl.

Ajo ka organizuar një ceremoni tejet luksoze në Las Vegas e rrethuar me miqtë dhe familjarët, shkruan lajmi net.

Një ndër pyetjet e shumë fansave ishte: “Sa e lumtur je, mbas martese?, shumë para dhe mbas, është përgjigjur modelja Dreshaj.

Siç shihet ajo dhe bashkëshorti i saj, Kindl janë duke kaluar momente tejet të lumtura dhe ndihen me fat që kanë njëri-tjetrin.

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400