Kështu e relakson vetën Gresa Pallaska pas provave të shumta

23:24 / E hëne, 16 Prill 2018

 

Gresa Pallaska është ndër aktorët më të dashura për publikun kosovar.

Së fundmi ajo është e njohur për rolin e saj si ‘Rabija’ tek seriali ‘Ҫka ka shpija’.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën pastime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një fotografi në të cilën duket e lodhur pas provave të shumta dhe po relaksohet me pak muzikë.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400