Kështu e vendos Adelina Ismaili vet grimin!

00:50 / E shtunë, 17 Mars 2018

 

Adelina Ismaili kohë më parë ishte ndër këngëtaret më aktive të skenës sonë, shkruan ORAvip.

Qe disa vite ajo nuk është aktive me projekte muzikore, por vazhdon të mbetët në zemrat e publikut si ‘Diva’e skenës.

Jo me muzikë, por në aktrim, Adelina ka vendosur të kthehet më e relaksuar se kurrë, duke marrur kështu një rol në serialin vendor “O sa mirë”, si drejtoresha e kësaj shkolle.

Tashmë ajo është bërë edhe më aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshme e shumë prej tyre që kanë të bëjnë me djalin e saj Uliksin.

Sot ajo ka publikuar një video në të cilën shihet duke e bërë vet grimin…

Makeup by One and Only @sellmakasumoviq 🙌

A post shared by Adelina Ismaili (@adelinaofficiel) on

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400