Kështu këndon Majku tallava

13:19 / E mërkure, 13 Qershor 2018

Majk është njëri ndër reperët më të mirë shqiptar. Me zërin dhe këngët e tij ka arritur të mbledh mijëra fansa.

Përveç këngëve rep që artisti këndon, ai ka talent edhe në zhanret tjera.

Më poshtë mund ta shihni dhe ta dëgjoni se si këndon Majk tallava.

 

 

https://video.gjirafa.com/sovrani?video=kur-majk-kendon-tallava

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400