Kështu do të duket Era sot gjatë përformancës në Finalen e Botërorit

14:58 / E diell, 15 Korrik 2018

Këngëtarja kosovare Era Istrefi, duket se është gati që sot të shkëlqejë në ceremoninë e kampionatit botëror ku do të zhvillohet finalja në mes të Kroacisë dhe Francës.

Era do të performojë me Will Sith dhe Nicky Jam, me këngën zyrtare ‘Live it Up”.

E bashkë me Will Smith, ajo shihet edhe në këtë video të cilën Smith sapo e publikoi në rrjetin Instagram, transmeton Gazeta Express.

Era në këto pamjet se veç është bërë gati, pasi duket e grimosur.

Ndërkohë, sot nga ora 17:00 do të zhvillohet finalja e madhe e Kampionatit Botëror në stadiumin “Luzhniki”, Moskë.

Pritet një finale e zjarrtë mes Francës dhe Kroacisë, ku do të luftojnë me njëra tjetrën për 90 minuta ose më gjatë për t’u bërë mbretërit e futbollit botëror, shkruan Express.

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400