Kështu do të duket skenografia e “DWS”!

21:31 / E mërkure, 21 Mars 2018

 

 

Këtë të premte pritet të nisë edicioni i 7-të i “Dancing With The Stars”.

Diçka që nuk ishte bërë ende publike ishte skenografia. Ka qenë vetë prezantuesja simpatike e këtij spektakli Almeda Abazi, e cila ka publikuar në rrjete sociale foto nga skenografia e këtij programi.

Këtë herë konkurrentë në “Dancing With The Stars” do të jenë personazhe të njohur Vip që kanë qenë ndër vite në këtë spektakël kërcimi.

Bëje L

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400