Këta janë fustanat më të bukur që i ka Shkurte Fejza (Foto)

21:55 / E shtunë, 12 Gusht 2017

Jemi në sezonin veror, në kohën e dasmave, gëzimeve familjare. Preokupimi kryesor i femrave është dukja. Secila dëshiron të duket më bukur se tjetra, shkruan “Kosovarja”.

Femrat shpesh e gjejnë frymëzimin nga figurat publike, kryesisht nga këngëtarët, të cilat me raste edhe duan ti imitojnë.

Rrobaqepëset shpesh përballen me kërkesa të tipit: “E dua një fustan si të filan këngëtares”, shkruan “Kosovarja”.

Këngëtarja jonë e madhe Shkurte Fejza ka mjaftë shije në përzgjedhjen e fustaneve, andaj ne po ju sjellim pesë propozime që bëjnë edhe për dasma e ahengje.

Nëse jeni zonjë dhe doni të dukeni bukur, fustanat si të Shkurtes përbëjnë një zgjedhje ideale.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400