Me këtë foto të “nxehtë”, Enca kujton ditët e verës

15:01 / E diell, 14 Janar 2018

 

Është njëra prej artisteve femra më të komentuara në estradë.

Paraqitjet e saj tejet provokuese kanë bërë që ajo të jetë e pranishme pothuasje çdo ditë në titujt e medieve rozë.

Në llogarinë e saj në Instagram, aty ku edhe ka mbi 1.6 milion ndjekës, Enca ka postuar edhe një fotografi joshëse.

Në këtë fotografi, Enca provokon me gjoksin bombastik e veshur me bikini dhe një këmishë të bardhë.

“Të ngjyros flokët? Të bëj tauazh?”, ka qenë mbishkrimi që ajo i ka lënë fotografisë.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400