Me ketë pamje djali i presidentit i çmend të gjitha vajzat

00:17 / E mërkure, 24 Janar 2018

 

Endrit Thaçi shquhet për fizikun e tij

Djali i presidentit të vendit, Hashim Thaçi ka pozuar nga palestra duke na bërë me dije se kujdeset që trupi i tij të mbahet sa më në formë.

“Fitmode”, ka shkruar ai shkurt përbri fotografisë.

Kujtojmë se Endriti muaj më parë i dha fund lidhjes me aktoren e serialit “O sa mirë”, Arta Nitaj.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400