Me këtë problem po përballet Baby G

19:02 / E shtunë, 21 Prill 2018

 

Këngëtarja Baby G përsëri po ka problem me llogarinë e saj në Instagram, shkruan lajmi.net

Nëse dikur ia hakuan e ia publikuan disa fotografi, së fundmi Baby G nuk po mund t’i hap mesazhet që po i vijnë.

Këngëtarja ka hedhur një fotografi në Instagram ku shihet se ka kërkuar ndihmën e ndjekësve të saj për të gjetur shkaqet se përse nuk po mundet të bëj një lexim të tillë.

screenshot_3

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400