Këto 27 bukuroshe po garojnë se kush i ka të pasmet më seksi në Brazil

18:56 / E enjte, 12 Tetor 2017

 

Spektakli i famshëm brazilian ku përzgjidhen të pasmet më të mira ka hyrë në fazën finale të tij.

Janë 27 konkurente që do të garojnë për çmimin e madh, që do të jepet në muajin nëntor. Organizatorët thanë se të gjitha vajzat janë përzgjedhur nga publiku përmes pëlqimeve të fotove të tyre në faqen zyrtare të Mis Bumbum.

Por, shtatë prej konkurenteve janë akuzuar se kanë mashtuar dhe kanë blerë pëlqimet, pasi kanë patur një diferencë tejet të madhe pëlqimesh në krahasim me konkurentet e tjera.

Akuzat kanë zbehur disi seriozitetin e spektaklit, por jo pjesëmarreset në të.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400