Këto 5 fotografi të gjoksit të kësaj modele, do t’u lënë sonte pa gjumë

23:36 / E shtunë, 13 Janar 2018

 

Modelja Abigail Rarchford njihet për paraqitjet e saj të zhveshura në pothuajse çdo postim.

Ajo çdo ditë e më shumë po mahnit me pozat e saj që po bënë publike në rrjetin social Instagram.Modelja pa dyshim se është prej femrave më seksi në botë, ajo ka treguar format e saj kohë pas kohe.Se fundmi bukuroshja ka postuar një fotografi ku ajo është zhveshur edhe gjoksin e saj e mban me duar.

 

 

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400