Me këto fjalë Dua Lipa uron motrën për ditëlindje!

12:17 / E hëne, 14 Maj 2018

Këngëtarja Dua Lipa, artiste e suksesshme në arenën ndërkombëtare.

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa përpos sukseseve të mëdha në karrierë është mjaft e afërt edhe me familjen, shkruan lajmi.net.

Me anë të një postimi që ka publikuar në llogarinë personale Instagram, ajo zgjedh këto fjalë për të uruar motrën e saj, për ditëlindje.

“Më e mira prej të gjithave. Urime ditëlindjen motër. Të dua deri në pafundësi. Jam shumë me fat. Shum me fat të të kem ty rinalipa, Do jem me ty gjithmonë – ka shkruar ajo.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400